ייעוץ משכנתא

משכנתא הינה ההלוואה הגדולה ביותר שאנו לוקחים בחיינו.

משכנתא הינה ההלוואה הגדולה ביותר שאנו לוקחים בחיינו.

מאות אלפי שקלים שאנו תוחמים בתוך כמה מסלולים, שרק לפני רגע שמענו שהם קיימים (שפיצר, פריים, קרן שווה, עוגן אג"ח ועוד כמה מילים לא כ"כ ברורות)  ושולחים אותם לטיול אל העתיד 20,  30 שנים קדימה, בתקווה  שיהיה בסדר…

כמו כל מוצר שאנו מעוניינים לקנות, חשוב להבין בטרם הרכישה: האם הוא מתאים לנו? האם ההוצאה הכספית ריאלית במסגרת ההוצאות המשפחתיות? האם אנחנו יודעים כמה נשלם עוד 10 או 20 שנים? האם אנחנו באמת יודעים מה לקחת בכדי לא להפסיד?

לכן, רגע לפני שחותמים מול הבנק על העסקה, חשוב לקבל סיוע מאנשי מקצוע שמכירים את ההליך ויודעים איך צריך לבצע אותו בדרך הטובה ביותר.

צמרת סוכנות לפיננסים וביטוח מציעה ללקוחותיה שירות של ליווי וייעוץ לבחירת המשכנתא המתאימה ביותר עבורם, לאחר שנים של עבודה במערכת הבנקאית, אנו מכירים היטב את עולם המשכנתאות ובעיקר איך מתנהלים הדברים מצדו של הבנק, בשל כך אנו יכולים לתת ללקוחתנו את השירות הטוב ביותר בהתנהלות מול הבנק.

תחילה אנו נפגשים עם הלווים, בודקים צרכים, יכולת החזר, תכנונים לעתיד (האם מתוכנן פירעון מוקדם, קרנות השתלמות וחסכונות נוספים שיוכלו לשמש עוגנים לעתיד), מצב תעסוקתי, שאיפות ועוד. ורק לאחר מכן נחשוב מהי הדרך הטובה ביותר עבורם לקחת את ההלוואה, תוך כדאי תכנון פיננסי המתאים בדיוק עבורם.

כאשר המטרות הינם:

  1. מציאת תמהיל משכנתא אופטימלי.           
  2. מציאת הרביות הטובות ביותר ללקוח.
  3. שמירה על קשר במהלך חיי ההלוואה על מנת "להיות עם יד על הדופק" בשינויים הקיימים הן אישיים והן כללים (שינוי ריבית עוגן, עליות מדדים ויכולתם להשפיע על חיי ההלוואה).

נדב צמרת רואה את תפקיד היועץ כמחויבות לייצוג הלקוח בראש ובראשונה!

בשוק הפיננסים, חוץ מהמערכת הבנקאית, קיימים פתרונות נוספים להלוואות: קופות גמל, קרנות השתלמות ועוד, וחשוב לדעת מה כל האופציות העומדות בפניכם.

אז בכל עסקת רכישה קבלן או יד שניה / הלוואה לכל מטרה / מחזור, מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ.

נשב, נבין ,נבחן, נשתה עוד קפה…

כי חשוב לנו להשיג עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר!

בשבילכם זהו חיסכון של עשרות אלפי שקלים, בשבילנו זה השם הטוב שלנו ועוד לקוח מרוצה.