פתרונות למשפחה

אנשים מגנים על מה שהם אוהבים, על מי אתה מגן? 

הדאגה לתא המשפחתי הינה הדבר החשוב והיקר לנו ביותר.  וההשקעה הזו תניב לנו את התשואה הטובה ביותר.

אנו משקיעים במשפחה את המיטב שידנו מצליחה להשיג ומנסים לספק עבורם את הטוב ביותר:  חינוך, בריאות, דאגה לעתיד ורווחה כלכלית.

מתי בפעם האחרונה ביצעתם ניתוח סיכונים משפחתי לפי הנכסים והביטחונות הקיימים אצלכם?

כשמגיעים לנהל את נכסי המשפחה בראייה ארוכת טווח, נצטרך לשאול שאלות מקדימות על מנת להבין את הצרכים המדויקים והספציפיים לכם. נצטרך לבדוק משתנים רבים: מאזן הכנסות/הוצאות, החזרי הלוואות/ משכנתאות, הוצאות שונות (בדגש על פיננסים וביטוח) ולאחר מכן נוכל לתת את ההמלצות שלנו לגבי צרכי המשפחה. נבדוק שלהורים כיסוי מותאם שחלילה במקרה של מוות/ נכות, לא יישארו יקיריהם ללא מקור הכנסה ורמת החיים לא תיפגע.

נבדוק האם לכל המשפחה ישנו ביטוח בריאות/ביטוח אחר המתאים להם? האם מבחינת ההוצאות לא משלמים יותר מדי על ביטוח? נבדוק מה התקציב החודשי לביטוחים והפרשה לקופות השונות.

היום ישנן כפילויות ביטוח רבות, נתקלנו במבוטחים ש- 10%-15% מההכנסה החודשית שלהם יוצאת לתשלום עבור ביטוח בלבד (שזה המון!). לא תמיד משפחות מחזיקות את הביטוחים החשובים באמת (ביטוח תאונות לילדים בלי להחזיק ביטוח בריאות? חבל בהחלט על הכסף ואפילו מסוכן).

תפקידו של ניהול סיכונים נכון הוא לשמר את רמת החיים של המשפחה בחלילה מקרה של הפעלת   הביטוח.

להבטיח להורים את התכניות הפיננסיות המתאימות להם ביותר, על מנת להשביח את החיסכון לטווח הארוך, עבורם וגם בתכניות המתאימות לילדיהם.